İnteraktif Ajanda

Programımızdaki seansların üzerine tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz. Üyeyseniz giriş bilgilerinizi kullanarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Üye değilseniz ön rezervasyon yapabilirsiniz. 

Dersler hakkında bilgi almak için ekranı lütfen aşağı kaydırın.

🔆  GOA Yoga, yoga pratiğini alan açıcı bir tavırla bir araştırma olarak sunan Vinyasa Yoga ekolüne sahip bir Yoga ve Ayurveda stüdyosudur. 

Stüdyomuzda yoganın alan açıcı tavrına ve çeşitliliğine olan  inancımız doğrultusunda seanslar sunmaktayız.

🔆  Stüdyomuzda yer alan seanslar:

GOA 1: Yogaya yeni başlayan ya da birkaç aydır pratiği olanlara uygun bir derstir.  Temel yoga asanalarının ( pozların ) anlatıldığı ve güvenle inşaa edildiği sekanslamalardan oluşur. Pozdan poza geciş  geçiş nazik ve güvenli geçişlerin öğrenildiği derslerdir. Yeni başlayanlar için uygundur.

 

GOA 2: GOA 1 sınıflarında gösterilen ve öğretilen  temel asanaları kendi bedeninde artık rahatlıkla uygulayanlar bu derslere katılabilir. El dengeleri - ters duruşlar gibi araştırma ve güçlendirme asanalarını içerir.  Yeni başlayanlara uygun değildir.

GOA 3:  Bedenleri güçlenen ve uzun süredir yoga pratiği yapanların katılabileceği derslerdir. 

Zor asanalar arka arkaya bir akış içerisinde uygulanır.  Yeni başlayanlar uygun değildir.

 

GOA FREEDOM ( HER SEVİYE): Her seviyeden katılımcı için uygundur.  Bir yoga dersinden öte bir tavırdır.  Bildiğimiz yoga pozları iş başındadır. Rehber önce iç sesimiz, sonra uzmandır. Bu ders boyunca temelde araştırdığımız, iç sesimizi dinleyerek, kimseye benzemeye çalışmadan kendimiz olma cesaretiyle hareket etmektir. Bu derslerde uzmanın tek yaptığı, kalıtımcılara zihnin ezberini, olması lazımları bir kenara bıraktırmak ve  kalpleriyle hareket etmeye  davet sunmak üzerine kuruludur.  Bu pratikler, en temelde bizi gerçek pratik yeri olan yaşama hazırlar.

 

GOA HATHA FLOW (HER SEVİYE): Her seviyeden katılımcının kendi bedenlerine dersin içinde yer aldığı, alan açan, ileri pozların araştırma olarak sunulduğu derslerdir.

GOA (HER SEVİYE): Bir süredir pratiği olan ya da daha önce hiç pratiği olmayanların

 kendi bedenlerine göre ilerlediği güvenli derslerdir. 

GOA GENTLE:  Özellikle yogaya yeni başlayanlar veya hafif bir uygulamayla
ilgilenenler ve Yoga Asanalarında derinleşmeye ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Bedeni ve yoga pozlarını daha yakından tanımaya yönelik tasarlanmış bu sınıf, vücudu
ısıtmak için yumuşak akışların yanı sıra uyum, güç, denge ve esnekliğe odaklanan daha
yavaş tempolu hareketleri içerir. Yeni başlayanlar için uygundur.

ASHTANGA YOGA: Ashtanga Yoga bir Hatha yoga metodudur. Ashtanga yogada asanalar, belirli bir sırayla, 6 farklı seri içerisinde sabitlenmiştir. Yeni başlayanlara uygun değildir. 

YİN YOGA: Meditatif bir yoga uygulamasıdır. Pozlar genelde yerde gerçekleşir. Bir pozun içinde en az 3 dakika kalınır. Herkesin rahatlıkla girebileceği sınıflardır.

YİN & YANG YOGA: Dersin yarısı Yang diğer yarısı da Yin'dir. Bir kısmı ayakta, bir kısmı yerde gerçekleşir. Yeni başlayanların ya da uzun zamandır pratik yapanların rahatlıkla girebildiği derslerdir.

AYURVEDİK YOGA: Hint yaşam sanatı ve tıbbı Ayurvedaya göre düzenlenen meditasyon, nefes, mantra ve yoga asana serilemelerinden oluşan Yin ağırlıklı bir derstir. Ayurvedik beden tipleri dersin ana motifidir. Her seviyeden öğrenciye açıktır.

AÇIK KAPI: Yeni mezunlarımızın farklı stillerde alan açıcı seanslarıdır.